Jungle

Jungle 500 Gr Yavru Kedi Maması Tavuklu

Ürün Kodu : JNGP-019 Barkod Kodu: 8681299602537
TL 10,80
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Bu Markanın Diğer Ürünleri
Bu Kategorinin Diğer Ürünleri
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Jungle 500 Gr Yavru Kedi Maması Tavuklu

  Yavru kedilerin sağlıklı büyümede ihtiyacı olan günlük besinleri tam ve dengeli olarak alabilmesi için kedi & köpek beslenme uzmanları tarafından kaliteli içerikler kullanılarak özenle formüle edilmiştir. Ayrıca sağlıklı bir metabolizma ve kemik gelişimini desteklemek üzere Omega-3 yağları ve temel vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir.

  Sağlıklı Büyüme

  Yavru kedinizin metabolizmasının ideal çalışmasını destekleyecek şekilde, uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formülündeki optimum mineral dengesi yavru kedinizin kemik gelişimine katkıda bulunur.

  Ekstra Vitamin Desteği

  İçeriğinde bulunan A,D,E,C vitaminleri, vücut sağlığının devamlılığı ve metabolizmanın düzgün çalışmaya devam edebilmesi için oldukça gereklidir. Her bir vitamin vücudun farklı bir ihtiyacını karşılayarak, düzenli gelişimi destekler.

  Ekstra Prebiyotikler

  Prebiyotikler bağırsaklarda yaşayan yararlı bakterilerin sayısını ve aktivitesini arttıran bileşenlerdir. Bağırsak hareketlerini düzenlemekte, kalsiyum ve magnezyum gibi minerallerin emilimini ve biyoyararlılığını arttırmakta önemli rol oynar.

  İçindekiler

  İşlenmiş hayvansal protein, Buğday, Mısır, Hayvansal yağ, Buğday kepeği, Bonkalit, Pirinç, Mısır glüteni, Kurutulmuş şeker pancarı, Tavuk ciğer aroması, Tuz, Keten tohumu, Kurutulmuş bira mayası, Taurin

  Mineraller

  Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum klorür, Demir, Selenyum

  Vitaminler

  Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1-B2-B3 (Niyasin)-B6-B12-B7(Biyotin)-B9 (Folik Asit), Vitamin K, Kolin, Kalsiyum pantotenat

  Besin Değerleri

  Ham Protein: % 32

  Ham Yağ: % 16

  Ham Selüloz: % 2,5

  Ham Kül: % 8

  Besleyici İlaveler

  Vitamin A-IU: 15000 ıu/kg

  Vitamin D3-IU: 1000 ıu/kg

  Vitamin E-mg/kg: 150 mg/kg

  Vitamin C mg/kg: 120 mg/kg

  Taurin mg/kg: 1000 mg/kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.