Jungle

Jungle 500 Gr Tavuk-Balık Yetişkin Kedi Maması

Ürün Kodu : JNGP-004 Barkod Kodu: 8681299601875
TL 10,60
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Bu Markanın Diğer Ürünleri
Bu Kategorinin Diğer Ürünleri
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Jungle 500 Gr Tavuk-Balıklı Yetişkin Kedi Maması

  Kedinizin ihtiyacı olan günlük tüm besinleri tam ve dengeli olarak alabilmesi için kedi & köpek beslenme uzmanları tarafından en kaliteli içerikler kullanılarak özenle formüle edilmiştir. Titizlikle seçilmiş ham maddeleri ile böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen maddeler içermesine özellikle önem gösterilmiştir.

  Omega 3 & 6

  Güçlü ve sağlıklı deri-tüy yapısını desteklerken, hafıza, zeka, konsantrasyon gibi beyin fonksiyonlarını da geliştirir. Kalp ve damar sağlığını koruyarak, sağlıklı ve dengeli bir vücut yapısına kavuşmalarına yardımcı olur.

  Yüksek Sindirilebilirlik

  Tavuk eti ve balıktan elde edilen kaliteli proteinlerin sağlayacağı faydayı arttırarak daha kolay sindirilmesini destekler. Besinlerden yararlanımı maksimum seviyeye çıkartarak sağlıklı dışkı kontrolü sağlar.

  Ekstra Prebiyotikler

  Prebiyotikler bağırsaklarda yaşayan yararlı bakterilerin sayısını ve aktivitesini arttıran bileşenlerdir. Bağırsak hareketlerini düzenlemekte, kalsiyum ve magnezyum gibi minerallerin emilimini ve biyoyararlılığını arttırmakta önemli rol oynar.

  İçindekiler

  İşlenmiş hayvansal protein, Buğday, Mısır, Buğday kepeği, Hayvansal yaş, Bonkalit, İşlenmiş balık proteini, Balık yağı, Mısır glüteni, Kurutulmuş şeker pancarı, Ciğer aroması, Balık aroması, Tuz, Keten tohumu, Kurutulmuş bira mayası, Taurin

  Mineraller

  Kalsiyum fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum, Klorür, Demir, Selenyum

  Vitaminler

  Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1-B2-B3-(Niyasin)-B6-B12-B7-(Biyotin)-B9-(Folik Asit), Vitamin K, Kolin, Kalsiyum Pantothenate

  Besin Tablosu

  Protein: % 29

  Ham Yağ: % 13

  Ham selüloz: % 2.5

  Ham Kül: % 8

  Omega 6

  Omega 3

  İlaveler

  Vitamin A-IU: 15000 ıu/kg

  Vitamin D3-IU: 1000 ıu/kg

  Vitamin E-mg/kg: 150 mg/kg

  Vitamin C mg/kg: 120 mg/kg

  Taurin mg/kg: 1000 mg/kg

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.