Beavis Yeni

Köpek Tuv.Eğitim Pedi 60x90cm 10+2 Free

Ürün Kodu : BVS-050 Barkod Kodu: 8681299600328
TL 28,00
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Bu Markanın Diğer Ürünleri
Bu Kategorinin Diğer Ürünleri
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beavis Premium Care Home Toilet Pads 12'li

  Köpekler İçin Tuvalet Eğitim Pedi

  % 100 Süper emici polimer teknolojisi ile birlikte sızdırmazlık özelliği sunan Beavis Premium Care Home Tuvalet Pedi sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini arttırmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Güçlü etkisiyle kötü kokuları absorbe ederek, kaydırmaz bant sistemi sayesinde tuvalet eğitimi için belirlediğiniz alanın zeminine güvenli şekilde tutunmaktadır. Tanıştığınız ilk günlerde beslenme süresinden hemen sonra dostumuzu pedin üzerine yavaşça bırakarak pedin üzerinde zaman geçirmesine fırsat verebilirsiniz. Eğer amacınız tuvalet ihtiyacını yaşam alanı dışına alıştırmak ise, her geçen gün tuvalet pedini çıkış kapınıza doğru yaklaştırarak dışarıya alışmasını sağlayabilirsiniz.


  Süper Emici

  Beavis Tuvalet Pedi süper emici polimer teknolojisi sayesinde % 100 olarak sıvıyı emer ve hapseder. Standart tuvalet pedlerine göre çok daha fazla sıvı emme kapasitesine sahiptir.

  Koku Kontrolü

  Beavis Tuvalet Pedi kötü kokuyu anında absorbe ederek etrafa yayılmasını engeller. Koku problemi olmadan evin her yerinde rahatlıkla kullanılabilir.

  Kaydırmaz Yapışkan Bantlar

  Tuvalet pedinin dört köşesinde yapışkan bantlar bulunur. Bu bantlar pedi yere sabitleyerek kaymasını önler. Bu sayede dostunuzun tuvalet eğitimini kolaylaştırır.

  Sızıntı Önleyici

  Katmanlı tasarıma sahip Beavis Tuvalet Pedi sıvıyı alt yüzeye geçirmez ve bulunduğu ortamın temiz kalmasını sağlar.


  4 Adeti hediyeli olmak üzere ambalaj içerisinde 24 adet tuvalet pedi bulunur.
  60x90 Cm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.